www.autokary-francja.pl

busy do Francji  ...

Bus lepszy do samolotu

W sytuacji kiedy linie lotnicze zawodzą zdecydowana większość podróżujących decyduje się na alternatywny środek lokomocji. Szukają rozwiązania, które w szybki i sprawny sposób pozwoli im dostać się do ich domów. Tak też było w marcu tego roku kiedy wulkan znajdujący się w Islandii wybuchł i tym samym sparaliżował cały ruch lotniczy. 


Samoloty na kilka dni zostały kompletnie uziemione a turyści uwięzieni zostali na lotniskach niekiedy w egotycznych miejscach. Te nieco rozsądniejsze osoby wykupiły bilety busowe na międzynawowe linie lotnicze i zdecydowali się dostać do swoich domów za sprawą naziemnego środka transportu. Jeżeli ciągle decydowali by się na wybór samolotu jako swojego środka transportu nie pozostawało by im nic innego jak kilkudniowe czekanie na lotniskach. 


Linie busowe oferują częste kursy pomiędzy miastami w obrębie danego kontynentu  tym samym zapewniając komfort jaki porównywalny jest do przelotu samolotem. Bilety busowe dodatkowo są bardzo tanie a jeśli jesteśmy studentami możemy liczyć na spore upusty. 


Podobnie na zniżkę mogą  liczyć dzieci, młodzież ucząca się, osoby starsze, inwalidzi czy też ich opiekunowie. Podróż nowoczesnym busem jest przyjemniejsza dla tych wszystkich osób, które źle znoszą przeciążenia jakie występują przy dużych prędkościach. Możemy być również pewni, że pogoda nie wpłynie na to czy kurs zostanie odwołany- bez względu na deszcz czy mgłę autobus wyjedzie o czasie. Jest to powód, dla którego powinniśmy wybrać ten właśnie środek transportu. Każdemu z nas zależy na punktualnym dostaniu się do swojego miejsca docelowego i nie chcemy pozwolić sobie na jakiekolwiek opóźnienia. Kiedy decydujemy się na linie lotnicze bardzo często są one nieuniknione. Bilety busowe mają więc sporą przewagę nad lotniczymi.